Meta Trader 4


MetaTrader 4 (MT4) je nejrozšířenější platformou pro obchodování na Forexu po celém světě. Terminál platformy, je jedním z nejspolehlivějších programů v daném oboru a je známý svými přísnými bezpečnostními standardy. Obchodní platforma MT4 disponuje pohodlným, intuitivně srozumitelným rozhraním, který snadno zvládne i začínající obchodník.

Okno “Trh” poskytuje obchodníkům přehled o aktuálních cenách všech instrumentů, které jsou v platformě k dispozici. Velmi dobré možnosti pro tvorbu grafů v MT4, zajišťují pohodlné a snadno přístupné obchodování. Devět časových rámců, od jedné minuty do jednoho měsíce, které jsou k dispozici pro zobrazení vývoje ceny na grafech, umožňuje analyzovat trendy. Grafy mohou být přizpůsobeny, aby si obchodníci mohli udržet přehled o nejdůležitějších faktorech ovlivňujících obchodování.

Celá řada vestavěných technických indikátorů a poradců-expertů (Expert Advisors), umožňuje uživatelům platformy MT4, přístup k vysoké úrovni automatizovaného obchodování. Tyto nástroje mohou obchodníci jednoduše přidávat do svých grafů prostřednictvím jednoduchého pomocníka ”klikni a přetahni”. Indikátory, jako například klouzavé průměry, Parabolic SAR a Bollinger Bands pomohou odhalit trendy a body zvratu v pohybu ceny. Expert Advisors, jinak nazývané obchodní roboti, jsou počítačové programy určené k analýze tržních dat, mohou zpracovávat velké množství informací a produkovat obchodní signály. Indikátory a EA lze přizpůsobit za pomoci originálního programovacího jazyka MQL4, určeného výhradně pro platformy MT4. Na rozdíl od jiných obchodních platforem, umožňuje MetaTrader 4 uzamčení pozice: obchodník může současně držet obchodní pozice „nákup, prodej“ o stejné velikosti pro jeden měnový pár najednou. Hedging umožňuje klientům použít pokročilé obchodní strategie, které nejsou k dispozici na jiných platformách

Vyžádejte si DEMO zde
POMŮCKY


SYSTÉMY


INFORMACE


MÉDIA


Mobilní verze webu
IQ Trade 2021


Pozorně čtěte: Všechny informace poskytované na strance IQ-Trade jsou určeny výhradně ke studijním účelům. Jsou-li na stránkách uváděny konkrétní finanční produkty např. komodity, akcie nebo FX – tak je tak činěno vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel tohoto portálu není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Vždy si pamatujte, že burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové! Rozhodnutí obchodovat komodity, FX a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.


© Vytvořil: Tvorba stránek Brno
SEO webu sledují SEO nástroje.cz