nejnižší ceny prvotřídní technologiepřes 150 trhů
O nás - Partneři


IQ-Trade vám nabízí online semináře, školení a poradenství na všechny obchodní softwary s kterými se máte možnost naučit obchodovat komodity, opce, forex, měny a akcie. V našich seminářích a školeních máme take rozdilné chartsoftwary a trednurčující systémy. Pro zkušené obchodníky máme spojení také na takzvané Discount Brokery.

Na finančním trhu pro vás působíme již přes 15 let a máme vztahy a kontakty ve všech velkých světových finančních institucích, které máte možnost samozřejmně využít. Neváhejte nás kontaktovat.Partneři


Van Sterling

IQ Trade 2022


Pozorně čtěte: Všechny informace poskytované na strance IQ-Trade jsou určeny výhradně ke studijním účelům. Jsou-li na stránkách uváděny konkrétní finanční produkty např. komodity, akcie nebo FX – tak je tak činěno vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel tohoto portálu není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Vždy si pamatujte, že burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové! Rozhodnutí obchodovat komodity, FX a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.


© Vytvořil: Tvorba stránek Brno

Odkazy označené tímto symbolem: odkazují na obsah třetích stran. Poskytovatel odkazu nenese odpovědnost za webovou stránku, na kterou se dostanete přes odkaz.