nejnižší ceny prvotřídní technologiepřes 150 trhů
Mobile Trading

Všechny naše služby
jedna aplikace

Naše mobilní aplikace IBKR poskytuje funkce, které potřebujete k obchodování a správě svého účtu na cestách.


Naskenujte a stáhněte si aplikaci IBKR mobile.
Obchodujte na cestách

Získejte přístup k více než 150 trhům po celém světě přímo z dlaně pomocí mobilní aplikace IBKR!

Výkonné obchodní nástroje přímo ve vaší kapse

Obchodujte s akciemi, opcemi, futures, měnami, dluhopisy a dalšími bez ohledu na to, kde se nacházíte, s pokročilými typy objednávek a obchodními nástroji.

Pokročilé nabídky a výzkum

S více než 50 datovými sloupci a přístupem k výzkumu institucionální kvality poskytuje IBKR Mobile stejné informace o pohybu trhu jako naše výkonná desktopová obchodní platforma TWS.
Spravujte a obchodujte svůj účet odkudkoliv!

Inovativní obchodní nástroje

Přinášíme revoluci v mobilním obchodování a usnadňujeme obchodování na cestách pomocí intuitivních, špičkových nástrojů, jako je naše opční spread grid a Order Entry Wheel.

Ověření pomocí mobilního ověření IBKR (IB klíč)

Zůstaňte v bezpečí s naší integrovanou mobilní autentizací IBKR (IB Key)
dvoufaktorové zabezpečení.

Extra vrstva zabezpečení

Mobilní autentizace IBKR (IB Key) udržuje váš účet
bezpečnější než používat pouze uživatelské jméno a heslo.

Rychlé a pohodlné

Odstraňte potíže s nošením samostatného bezpečnostního zařízení a proveďte ověření přímo z mobilní aplikace IBKR. Otisk prstu a Face ID jsou k dispozici ve vybraných zařízeních.
Stáhněte si IBKR Mobile Today

Vše, co potřebujete k obchodování a správě svého
Interaktivního účtu Brokers odkudkoli.

iOS

Apple App Store

Android

 Google PlayApple, logo Apple, iPod, iPod touch, iPad a iTunes jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích. iPhone je ochranná známka společnosti Apple Inc. App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Android je ochranná známka společnosti Google Inc.IQ Trade 2022


Pozorně čtěte: Všechny informace poskytované na strance IQ-Trade jsou určeny výhradně ke studijním účelům. Jsou-li na stránkách uváděny konkrétní finanční produkty např. komodity, akcie nebo FX – tak je tak činěno vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel tohoto portálu není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Vždy si pamatujte, že burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové! Rozhodnutí obchodovat komodity, FX a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.


© Vytvořil: Tvorba stránek Brno

Odkazy označené tímto symbolem: odkazují na obsah třetích stran. Poskytovatel odkazu nenese odpovědnost za webovou stránku, na kterou se dostanete přes odkaz.