nejnižší ceny prvotřídní technologiepřes 150 trhů
Web Trading
Klientský portál

Začněte zde. Můžete jít kamkolivZískejte přístup ke všem nástrojům a funkcím které potřebujete
pro sledování a správu účtu a další – to vše v reálném čase.

Prohlížejte , obchodujte a spravujte svůj účet pomocí
jedno přihlášení. Není potřeba žádné stahování!


Jednoduché a intuitivní

Naše nová domovská stránka Klientského portálu poskytuje zjednodušený pohled na váš účet, který obsahuje všechny informace, které potřebujete.Stručný přehled klíčových ukazatelů účtu

Snadno uvidíte základní informace o svém účtu, jako je čistá hodnota likvidace, zisk a ztráta, kupní síla a další – to vše v reálném čase.

Výkon portfolia

Bez námahy sledujte svůj výkon pomocí našich snadno čitelných kumulativních a měsíčních grafů návratnosti.

Základní prvky. Efektivně organizované.

Všechny důležité informace o vašem účtu jsme shromáždili přímo na domovské stránce Klientského portálu, aby bylo sledování a obchodování vašeho účtu jednoduché a snadné. Podívejte se na míru návratnosti, pozice portfolia, nedávné transakce, oznámení a zprávy, portfolio a hlavní zprávy, dostupné peníze a další.Vše v jednom

Jedno jediné přihlášení a webová stránka vám umožní přístup ke všem zdrojům, které potřebujete k úplnému sledování a správě vašeho účtu IB.


Rychlý obchod

Pomocí vysouvacího obchodního lístku můžete snadno zadávat objednávky, spravovat otevřené objednávky a zobrazovat nedávné obchody z libovolné stránky na klientském portálu.

Oznámení a informace

Rychle si prohlédněte své nové zprávy, oznámení a FYI nebo kontaktujte klientské služby pomocí centra oznámení.

Nástroje a služby

Pomocí nabídky Nástroje získáte rychlý přístup ke všemu, co potřebujete ke správě účtu, jako je financování, výkaznictví, převody pozic a další.

IBot je nyní k dispozici na klientském portálu!

Jděte hlouběji

Kliknutím získáte větší hloubku a podrobnější informace o produktu.


Podrobné nabídky

Kliknutím na libovolnou pozici zobrazíte komplexní informace o produktu na stránce podrobností nabídky.

Pokročilé mapování

Přizpůsobte si grafy kliknutím a změňte časové období, přidejte technické ukazatele, jako je SMA, EMA, Bollinger Bands, a zobrazte grafy objemu.

Relevantní zprávy

Mějte přehled o novinkách souvisejících s konkrétním produktem díky našemu živému zpravodajství.

Vyzkoušejte klientský portál ještě dnes

Zůstaňte ve spojení s tím, na čem záleží, a získejte přístup ke svým klíčovým funkcím a službám
Účet Interactive Brokers – vše na jednom místě a z jakéhokoli zařízení.IQ Trade 2022


Pozorně čtěte: Všechny informace poskytované na strance IQ-Trade jsou určeny výhradně ke studijním účelům. Jsou-li na stránkách uváděny konkrétní finanční produkty např. komodity, akcie nebo FX – tak je tak činěno vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel tohoto portálu není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Vždy si pamatujte, že burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové! Rozhodnutí obchodovat komodity, FX a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.


© Vytvořil: Tvorba stránek Brno

Odkazy označené tímto symbolem: odkazují na obsah třetích stran. Poskytovatel odkazu nenese odpovědnost za webovou stránku, na kterou se dostanete přes odkaz.