nejnižší ceny prvotřídní technologiepřes 150 trhů
Zákazník doporučuje zákazníka


Cítíte se u IQ-Trade v dobrých rukou s IQ-Trade a jste s našimi službami spokojeni? Tak nás dále doporučte!


Samozřejmě za vaše doporučení obdržíte poděkování: Pro každé úspěšné doporučení nového zákazníka získáte skvělé bonusy v hodnotě US$50 proplacené na váš obchodní účet.

Nemáte u nás účet a chcete také vydělavat? Podívejte se na naše Affilate partnerské programy.

Jak to funguje:

  1. Online vyplňte formulář pro vaše doporučení s všemi důležitými informacemi o IQ-Trade zprostředkování.
  2. Pro každé nové doporučení zákazníka obdržíte bonus US$50 
  3. Připsání bonusu! Jakmile bude mít vámi doporučený nový klient otevřený obchodní účet a klient udělal alespoň 5 transakcí – získáváte vaši prémii.Doporučte nás - vyplňte prosím formulář:


IQ-Trade se zavazuje, že uvedené informace nebudou zneužity ani poskytnuty třetí osobě. Všechny vyplňované údaje v registračním formuláři slouží pouze pro vnitřní potřeby společnosti. Osoba, která vyplní registrační formulář, dává zároveň souhlas s tím, aby na uvedenou emailovou adresu byly zasílány informační materiály společnosti a souhlasí, abychom ji telefonicky kontaktovali a informovali o vyžádaných službách. Tato nabídka a reklamní stránka je inzerovana firmou Systrade AG, Landstrasse 63, 9490 Vaduz, Lichtenstein

Společnost Systrade A.G.je držitelem licence od roku 2006 od České národní banky, která společnost opravňuje k poskytování investičních služeb na kapitálovém trhu. Licence od České národní banky
IQ Trade 2022


Pozorně čtěte: Všechny informace poskytované na strance IQ-Trade jsou určeny výhradně ke studijním účelům. Jsou-li na stránkách uváděny konkrétní finanční produkty např. komodity, akcie nebo FX – tak je tak činěno vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel tohoto portálu není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Vždy si pamatujte, že burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové! Rozhodnutí obchodovat komodity, FX a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.


© Vytvořil: Tvorba stránek Brno

Odkazy označené tímto symbolem: odkazují na obsah třetích stran. Poskytovatel odkazu nenese odpovědnost za webovou stránku, na kterou se dostanete přes odkaz.